Starp trijām Baltijas valstīm ir noslēgts trīspusējais nolīgums par sadarbību:

XII Eiropas Tūrisma foruma „Tūrisms – ekonomiskās izaugsmes, sociālo pārmaiņu un labklājības virzītājspēks” laikā, 2013.gada 17.oktobrī, Viļņā, Lietuvā, parakstīts protokols par grozījumiem Latvijas Republikas valdības, Igaunijas Republikas valdības un Lietuvas Republikas valdības nolīgumā par sadarbību tūrisma jomā.

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nacionālās tūrisma organizācijas aktīvi īsteno kopīgas aktivitātes tūrisma veicināšanai Baltijas valstīs – piemēram, ikgadējais darba seminārs tūrisma profesionāļiem „Baltic Connecting” vai ceļojumu kampaņa „Dižā Baltijas apceļošana”, kas sniedz lielu ieguldījumu Baltijas tūrisma produktu un pakalpojumu popularizēšanā gan reģionālā, gan arī starptautiskā līmenī.

Lai sekmētu tūristu piesaisti Baltijas reģionam, ievērojama uzmanība tiek pievērsta arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kā vienota tūrisma galamērķa popularizēšanai ārvalstu – īpaši tālajos– tūrisma tirgos, piemēram, Ķīnā, Japānā u.c., kā arī tirgos, kur jau izsenis komunikācijā tiek izmantots zīmols „Baltija”. Baltijas valstis šo valstu tirgos tiks virzītas kā vienots tūrisma produkts.