Norisināsies forums "Brexit ietekme uz Latvijas uzņēmējiem: riski un iespējas"

12-09-2016

14.septembrī plkst.15:00 notiks uzņēmuma BDO Latvia organizēts forums, kurā vairāku nozaru pārstāvji apspriedīs aktuālo jautājumu par Brexit ietekmi uz Latvijas uzņēmējdarbību un Latvijas uzņēmēju iespējām attīstīties Lielbritānijā. Diskusijas mērķis ir informācijas un viedokļu apmaiņa starp ieinteresētajām pusēm, tādējādi veicinot Latvijas uzņēmēju informētību par aktuālajiem procesiem un skaidrojot Brexit ietekmi uz ekonomiku.

 

Kopš Lielbritānijas referenduma par izstāšanos no ES masu medijos izskanējis daudz informācijas un dažādu viedokļu, taču nav skaidrības, kā vērtēt Brexit ietekmi uz Latvijas uzņēmējdarbības vidi un Latvijas-Lielbritānijas attiecībām ilgtermiņā. BDO Latvia organizētā foruma mērķis ir dalīties ar informāciju, lai sniegtu padziļinātāku ieskatu aktuālajā situācijā.

 

Foruma galvenie viesi ir ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un BDO Global partneris, Lielbritānijas biznesa vides eksperts un Brexit iniciatīvas vadītājs Stjuarts Lails (Stuart Lisle), kuri sniegs stratēģisku redzējumu par Brexit ietekmi uz abu valstu ekonomisko procesu attīstību un savstarpēju uzņēmējdarbības veidošanās iespējamību nākotnē. Tāpat viņi raksturos nepieciešamās darbības, lai Lielbritānijas izstāšanās no ES nebūtu drauds uzņēmumu veiksmīgai attīstībai.

 

Uzstāties aicināts arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētājs Jānis Endziņš, kurš aprakstīs uzņēmēju stāvokli laikā pēc Brexit referenduma un iespējamās problēmas, ar kādām uzņēmēji varētu saskarties pēc pašas izstāšanās. Piedalīsies arī Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Tims Kolijs un Latvijas uzņēmēji, kuri eksportē uz Lielbritāniju.

 

Forums norisināsies šī gada 14.septembrī plkst.15:00 BDO Latvia telpās Kaļķu ielā 15, Rīgā. Darba valoda - latviešu un angļu. Plkst.15:45 sāksies atvērto jautājumu daļa.

 

BDO International ir pasaulē piektais lielākais revīzijas un finanšu pakalpojumu uzņēmumu tīkls, kas apvieno vairāk nekā 1400 birojus 154 valstīs. Kopš 2015. gada AS BDO Latvia ir vienīgais starptautiskā BDO tīkla oficiālais pārstāvis Latvijā. AS BDO Latvia sniedz finanšu pārskatu revīzijas pakalpojumus, nodokļu konsultācijas, uzņēmējdarbības konsultācijas un grāmatvedības ārpakalpojumus.

 

Papildu informācija:

Madara Māra Irbe

BDO Latvia pārstāve komunikācijas jautājumos

+371 26063000

madara.irbe@mediaprofile.lv

 

Agita Baltbārde

Ekonomikas ministra padomniece komunikācijas jautājumos

+371 67013284

agita.baltbarde@em.gov.lv

Lapas informācija atjaunota:    12-09-2016