Ašeradens piektdien darba vizītē apmeklēs Valmieru

09-02-2017

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens piektdien, 10.februārī darba vizītē apmeklēs Valmieru.

 

Vizītes ietvaros A. Ašeradens piedalīsies svinīgajā Valmieras biznesa inkubatora atklāšanā Valmierā. Valmieras biznesa inkubators ir viens no 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoriem Latvijas reģionos un tas atradīsies Valmierā, Purva ielā 12A.

 

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi būs pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

 

Tāpat vizītes laikā ekonomikas ministrs piedalīsies svinīgā pasākumā, kura laikā tiks iemūrēta kapsula Valmieras pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Valmieras Namsaimnieks" daudzdzīvokļu īres nama celtniecībai Valmierā.

 

Apmeklējot Valmieru A. Ašeradens plāno tikties arī ar Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēniem un Vidzemes augstskolas studentiem, lai pārrunātu aktuālās tendences pārejā uz moderno ekonomiku.

 

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālrunis: 67013193

E-pasts: prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

Facebook: http://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem

Lapas informācija atjaunota:    10-02-2017