Aicinām inovatīvu projektu īstenotājus pieteikties atbalsta saņemšanai programmā “Expo Live”

09-02-2017

Ekonomikas ministrija aicina Latvijas inovatīvu projektu īstenotājus pieteikties atbalsta saņemšanai inovāciju un partnerības programmā “Expo Live”, kuru līdz starptautiskās izstādes “Expo 2020 Dubai” atklāšanai īstenos izstādes organizatori.

 

 

Atbalsta programmas mērķis ir sniegt atbalstu sociālās uzņēmējdarbības, jaunuzņēmumu un sabiedrības kopumā veidotu projektu īstenošanai, kuru rezultātā tiks radīti inovatīvi un apkārtējo vidi saudzējoši risinājumi, kas veicinās cilvēku dzīves apstākļu uzlabošanos visā pasaulē.

 

Atbalsta programmas kopējais finansējuma apmērs ir 100 milj. ASV dolāru. Viena projekta ietvaros komersanti var saņemt finansiālu atbalstu (grantu) līdz pat 100 000 ASV dolāriem.

 

Projektu piedāvātajiem risinājumiem jābūt sociāli nozīmīgiem un jāatbilst “Expo 2020 Dubai” apakštēmām – Iespēja, Mobilitāte un Ilgtspēja. Grantu programma orientēta uz tādu projektu finansēšanu, kas atrodas to sākumstadijā un šobrīd ir demonstrācijas vai ieviešanas posmā.

 

Grantu saņēmējiem tiks sniegta iespēja izmantot programmas sniegtās tīklošanās un partnerības aktivitātes, kā arī atbalstu mārketinga un komunikāciju aktivitāšu īstenošanai. Tāpat komersantiem būs iespēja saņemt papildu atbalstu jauno risinājumu izrādīšanai izstādes “Expo 2020 Dubai” norises laikā.

 

Pieteikšanās atbalsta saņemšanai programmas ietvaros ir līdz 2017. gada 15. martam. Lai uzzinātu vairāk par “Expo Live” programmu, kā arī pieteikšanās un atlases procesu, aicinām apmeklēt organizatoru mājaslapu www.expo2020dubai.ae un lejuplādēt programmas rokasgrāmatu saitē http://www.expo2020dubai.ae/content/expolive.aspx.

 

Starptautiskā izstāde “Expo 2020 Dubai” norisināsies laika posmā no 2020. gada 20. oktobra līdz 2021. gada 10. aprīlim Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.  Līdz starptautiskās izstādes “Expo 2020 Dubai” atklāšanai “Expo Live” ietvaros tiks īstenota virkne aktivitāšu, tai skaitā, sniegti granti, izaicinājuma balvas un organizēti zināšanu apmaiņas pasākumi komersantiem.

 

 

Evita Urpena

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr: 67013193

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

Facebook: http://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem

 

Lapas informācija atjaunota:    09-02-2017