AS “Latvenergo” pieteiksies par cietušo bijušo amatpersonu krimināllietā

16-02-2017

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, pēc tikšanās ar AS “Latvenergo” padomes priekšsēdētāju Andri Ozoliņu, kā enerģētikas nozari pārraugošais ministrs atbalsta lēmumu vērsties Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūrā ar iesniegumu par AS “Latvenergo” pieteikšanos cietušā statusā. Šāds lēmums pieņemts pēc AS “Latvenergo” padomes un valdes veiktās juridiskās analīzes. 


Šobrīd tā saucamajā AS “Latvenergo” bijušo amatpersonu krimināllietā joprojām turpinās pirmstiesas process un Ģenerālprokuratūra ir cēlusi apsūdzības vairākām bijušajām AS “Latvenergo” amatpersonām, par ko informējusi AS “Latvenergo”. Padome uzskata, ka šobrīd saņemtajā informācijā par kriminālprocesu ir pamats tam, lai AS “Latvenergo” gūtu skaidrību par komersantam nodarīto kaitējumu, izvērtējot kriminālprocesā iegūtos pierādījumus. 


Ar kriminālprocesā iegūtajiem pierādījumiem AS “Latvenergo” var iepazīties tikai, tiekot atzītam par cietušo, tādēļ AS “Latvenergo” valde tuvākajā laikā sagatavos un līdz šā gada 27. februārim iesniegs pieteikumu Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūrai

 

 

Agita Baltbārde

Ekonomikas ministra

padomniece komunikācijas jautājumos

Tālrunis: 29 133 073

E-pasts: Agita.Baltbarde@em.gov.lv

Lapas informācija atjaunota:    16-02-2017