Ašeradens tiksies ar uzņēmējiem un apmeklēs biznesa inkubatoru Daugavpilī

15-05-2017

Lai diskutētu par Latgales reģiona izaugsmei aktuāliem jautājumiem, otrdien, 16. maijā, valdības sēde notiks Daugavpilī, kuras laikā ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens informēs klātesošos par ražošanas attīstības veicināšanas un investoru piesaistes iespējām reģionos, kā arī par aktuālajām valsts atbasta programmām uzņēmējiem.

 

Pirms valdības sēdes pl.9.00 ministrs apmeklēs biznesa inkubatoru Daugavpilī un tiksies ar tā darbiniekiem, pārrunājot inkubatora pirmo mēnešu darbības rezultātus, jauno uzņēmēju intereses un vajadzības. Biznesa inkubators Daugavpilī jau savas darbības pirmajos mēnešos (inkubators atvērts 2017. gada janvārī) kļuvis par uzņēmējdarbības veicināšanas centru ne tikai inkubatora dalībniekiem, bet visiem reģiona uzņēmējiem.

 

Biznesa inkubatorā pieejama koprades telpa, kur tā dalībnieki var gan strādāt, gan tikties ar klientiem un sadarbības partneriem, gan izmantot koprades telpas aprīkojumu (printeris, skeneris u.c.), kā arī apmeklēt seminārus un pasākumus biznesa inkubatora klientiem. Jaunajiem komersantiem inkubatorā ir pieejams pirmsinkubācijas (atbalsts uzņēmuma dibināšanai) un inkubācijas (atbalsts uzņēmuma darbības pirmajos četros gados) atbalsts. Daugavpils biznesa inkubatora darbības teritorija – Daugavpils, Līvānu, Ilūkstes, Vārkavas, Riebiņu, Preiļu, Aglonas, Dagdas un Krāslavas novadi.

 

Pēc valdības sēdes pl.15.30 ministrs tiksies ar Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona uzņēmējiem, lai pārrunātu uzņēmējiem aktuālos jautājumus, vajadzības un informētu par pieejamo un plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības sekmēšanai.

 

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai!

 

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties Daugavpils biznesa inkubatora apmeklējumā, kā arī ministra tikšanās ar uzņēmējiem (foto & video iespēja, klātbūtne sarunās un jautājumi/atbildes tikšanās noslēgumā).

 

Daugavpilns biznesa inkubatora apmeklējums:

2017. gada 16. maijā pl.09.00-10.30.

Adrese: Viestura iela 2, Daugavpils.

 

Tikšanās ar Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona uzņēmējiem:

2017. gada 16. maijā pl.15.30 – 17.00.

Adrese: Vienības nama Baltā zālē, Rīgas iela 22a, Daugavpils.

 

 

Agita Baltbārde

Ekonomikas ministra

padomniece komunikācijas jautājumos

Tālrunis: 29 133 073

E-pasts: Agita.Baltbarde@em.gov.lv

 

Lapas informācija atjaunota:    15-05-2017