EM parlamentārā sekretāra pienākumus sāk pildīt Jānis Upenieks

17-07-2017

Pirmdien, 17.jūlijā Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāra pienākumus sāk pildīt ekonomists un Saeimas deputāts Jānis Upenieks.

 

Upenieks šim amatam izvēlēts ņemot vērā viņa iepriekšējo darba pieredzi gan valsts pārvaldes, gan arī privātajā sektorā, it īpaši finanšu jomā.

 

Upeniekam ir Rīgas Ekonomikas augstskolā iegūts bakalaura grāds ekonomikā un uzņēmējdarbībā, bet patlaban viņš studē Vidzemes Augstskolas maģistrantūrā politikas un pārvaldības specialitātē.

 

Kopš 2016.gada Upenieks ieņēma parlamentārā sekretāra amatu Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī 11. un 12.Saeimā strādājis dažādās Saeimas komisijās, tai skaitā, Budžeta un finanšu komisijā. Upenieks ir ieņēmis finanšu analītiķa amatu SIA “Stenders Ziepju Fabrika”, “Oriflame Kazkhstan” un GE Money Latvia. Tāpat Upeniekam ir pieredze darbā Latvijas Olimpiskajā komitejā un Latvijas Sporta federāciju padomē.

 

EM parlamentārā sekretāra amata vieta kļuva vakanta, jo līdzšinējais parlamentārā sekretāra pienākumu pildītājs Vilnis Ķirsis šā gada pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēts Rīgas domē.

 

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

prese@em.gov.lv

Lapas informācija atjaunota:    17-07-2017