Digital Freedom Festival paplašina vērienu - divu dienu tehnoloģiju inovāciju festivāls pulcēs vairāk nekā 1300 dalībnieku no visas pasaules

13-09-2017

Ar Startup dienas izsludināšanu šodien tika oficiāli paziņots, ka otrais globālais tehnoloģiju, startup, politikas, un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival paplašina vērienu un uz 6 paralēlajām skatuvēm pulcēs vairāk nekā 100  iedvesmojošu runātāju no visas pasaules, savukārt kopējais dalībnieku skaits  sasniegs 1300. Konferencē, kas notiks šā gada 27.-28. novembrī Rīgā, tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori diskutēs kā sabiedrība visvairāk var iegūt no straujās tehnoloģiju attīstības.

 

 

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Festivāls turpina aug ar lielu jaudu, un joprojām vēlamies Rīgu padarīt par “tehnoloģiju Davosu” un Latvijas simtgadē uzdāvināt jaudīgāko festivālu reģionā. Šogad piedāvāsim vērienīgu un globālajām tendencēm atbilstošu programmu gan startup uzņēmējiem, gan investoriem un korporācijām. Tā kā tehnoloģijas nojauc valstu robežas, festivāla ietvaros sāksim attīstīt arī startup un latviešu diasporas saikni, lai kopīgiem spēkiem nākotnē paveiktu lielas lietas.”

 

 

Šā  gada festivāla galvenās tēmas - viedās pilsētas un kiberdrošība, mākslīgais intelekts, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digitālā detoksikācija jeb digital detox.

 

LR Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens: “Šogad jaunuzņēmumu attīstībā lielākie ieguldījumi – gan no politikas veidotāju, gan kopienas puses – tiek veikti startup ekosistēmas mārketingā. Digital Freedom Festival ir izcils notikums, kas pievērš starptautisku uzmanību Latvijas jaunuzņēmumu videi un tajā esošajiem atbalsta instrumentiem, popularizējot Latviju kā pievilcīgu startup dibināšanas vietu. Vienlaikus festivāls kalpo kā lielisks domāšanas un uzvedības maiņas stimuls, aktualizējot globālajā inovāciju un tehnoloģiju vidē kritiskus jautājumus. Esmu gandarīts, ka arī Ekonomikas ministrijas kā politikas veidotāja iniciētais virziens – startup un lielo korporāciju sadarbība – ir iekļauts šī gada festivālā. Ceļā uz modernu ekonomiku, uzņēmēju ieguldījumi inovācijās un tehnoloģiju attīstībā ir izšķiroši būtiski, jaunuzņēmumu un korporāciju sinerģija šo procesu var paātrināt, padarīt efektīvāku un vienkāršāku.”

 

 

Festivāla ietvaros notiks vairāki startup uzņēmumu konkursi, kas taps sadarbībā ar pasaules vadošo akseleratoru 500 Startups, starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart un biedrību Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN).

 

 

Vairos sinerģiju starp startup uzņēmumiem un korporācijām

 

Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis: “Jau otro gadu Digital Freedom Festival runāsim par tēmu "Suits meet Hoodies", uzsverot sadarbības nozīmi starp korporācijām un jaunuzņēmumiem. Uz Lattelecom Open Stage skatuves eksperti dalīsies ar pieredzi par inovāciju ieviešanu biznesā, kā arī apkoposim svaigākās vēsmas mākslīgā intelekta jomā uz lielās skatuves. Šodien vēlamies iedibināt jaunu tradīciju un 12. septembrī svinēt kā Start-up dienu Latvijā. Mēs ticam, ka arī citi biznesa uzņēmumi un valsts pārstāvji pievienosies šai iniciatīvai”.

                                                          

Sadarbībā ar Norvik Banka notiks diskusijas par finanšu tehnoloģiju attīstību

 

Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels: “Esam gandarīti, ka pērn aizsāktā sadarbība veiksmīgi turpinās, lai kopīgi veicinātu izpratni par finanšu tehnoloģiju un inovāciju attīstību reģionā. Šogad festivāla saturu bagātināsim arī ar diskusijām un darba sesijām ārpus festivāla dienām. Savukārt Norvik Investor’s Lounge festivāla centrālajās dienās šogad pulcēsim interesentus gan uz lekcijām un diskusijām, gan to veidosim kā izcilu tikšanās vietu uzņēmējiem, investoriem, startup uzņēmumu pārstāvjiem un politikas veidotājiem”.

 

Jau septembra beigās Digital Freedom Festival un Norvik Banka rīkos diskusiju par naudas nākotni (“The Future of Money”), bet oktobrī diskusiju par tēmu “Nauda un kiberdrošība” (“Money and Cybersecurity”).

 

 

 

Papildu informācija:

Inga Tauriņa,

Digital Freedom Festival preses sekretāre

Tālr.: +371 26564629

e-pasts: inga@dffestival.com

www.digitalfreedomfestival.com

_________________________________________________________________________

 

Par Digital Freedom Festival

 

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 27.-28. novembrim Rīgā pulcēsies 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

 

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivālu atbalsta stratēģiskais partneris Lattelecom, oficiālā banka - Norvik Banka,  startup konkursa partneris 500 Startups, Eiropas Komisija, LR Ekonomikas ministrija, LR Ārlietu ministrija, airBaltic, PINS, Latvijas valsts simtgades birojs, Latvijas Komercbanku asociācija, Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN), Rockstart akselerators, Latvijas Startup uzņēmumu asociācija, SAMSUNG, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs, Izraēlas vēstniecība Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā, Nīderlandes vēstniecība Latvijā, Slush, Mailigen, Printful, Coffee Pixels, S/B PRO Startup Studio, LETA, Diena, CoFounder u.c.

 

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com.

 

Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival).

Lapas informācija atjaunota:    13-09-2017