Aicinām uz semināru par siltumapgādes sistēmu ēkā

11-12-2017

Daudzdzīvokļu un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos šā gada 15. decembrī aicinām uz semināru "Siltumapgādes sistēma daudzdzīvokļu ēkā”.

 

Semināra laikā informēsim par siltumapgādes sistēmas atjaunošanas iespējām daudzdzīvokļu ēkās, sistēmu veidiem, cauruļu, termostatu ventiļu, radiatoru, alokatoru, apkures sūkņu un siltumskaitītāju izvēli, kā arī par sistēmas balansēšanas iespējām, risinājumiem gaisa atdalīšanai no apkures sistēmām, ūdens spiediena paaugstināšanu dzīvojamajās ēkās un apkures automātiku siltummezglā. Tāpat pasākuma laikā informēsim par reglamentētās sfēras normatīvo regulējumu un prasībām.

 

Seminārs notiks Rīgas Tehniskās universitātes telpās š.g. 15. decembrī plkst. 10:00 (Rīga, Ķīpsalas iela 6, Arhitektūras fakultāte).

 

Semināra dienas kārtība publicēta šeit, pieteikšanās šeit. Papildu informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240). Jaunumiem par ēku energoefektivitāti aicinām sekot twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak.

 

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

 

Evita Urpena

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr: 67013193

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv; www.energoefektivakaeka.lv

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv; @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

Facebook: https://www.facebook.com/dzivosiltak

Lapas informācija atjaunota:    11-12-2017