Aicinājums uz preses konferenci par publisku ēku uzraudzības rezultātiem, kā arī veiktajām un plānotajām izmaiņām būvniecības normatīvajā regulējumā

12-12-2017

2017. gads būvniecības nozarei bijis jaunu izaicinājumu pilns, nozare būtiski kāpinājusi izaugsmes tempus un īstenojusi daudz jaunus projektus. Būvniecības nozarei sadarbībā ar Būvniecības valsts kontroles biroju un Ekonomikas ministriju ir ieguldīts vērienīgs darbs būvniecības procesu vienkāršošanai, vienlaikus nodrošinot drošas un ilgtspējīgas ēkas.

 

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) veicis analīzi par publisko ēku ekspluatācijas un būvdarbu kontroles rezultātiem 2017. gadā.

 

Aicinām mediju pārstāvjus ar to iepazīties preses konferencē šā gada 14. decembrī plkst.13.00, BVKB telpās Krišjāņa Valdemāra ielā 157, 3. stāvā (329. telpā).

 

Ar publisku ēku ekspluatācijas uzraudzības un būvdarbu kontroles rezultātiem un secinājumiem mediju pārstāvjus iepazīstinās BVKB direktore Svetlana Mjakuškina.

 

Savukārt par šogad paveikto būvniecības procesa vienkāršošanai un nākamā gada prioritātēm būvniecībā pastāstīs Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edmunds Valantis.

 

Lūdzam par savu dalību informēt BVKB sabiedrisko attiecību speciālisti Elīnu Korbu.

 

 

Elīna Korba

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: Elina.Korba@bvkb.gov.lv

Tālr.: 67013320

Mob.:20003328

 

Lapas informācija atjaunota:    12-12-2017