TIEŠRAIDE: seminārs par siltumapgādes sistēmu ēkā

14-03-2018

Šā gada 20. martā notiek seminārs "Siltumapgādes sistēma daudzdzīvokļu ēkā”, uz kuru aicināti daudzdzīvokļu un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību pārstāvji, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie.

 

 

 

 

Semināra laikā informēsim par siltumapgādes sistēmas atjaunošanas iespējām daudzdzīvokļu ēkās, sistēmu veidiem, cauruļu, termostatu ventiļu, radiatoru, alokatoru, apkures sūkņu un siltumskaitītāju izvēli, kā arī par sistēmas balansēšanas iespējām, risinājumiem gaisa atdalīšanai no apkures sistēmām, ūdens spiediena paaugstināšanu dzīvojamajās ēkās un apkures automātiku siltummezglā. Tāpat pasākuma laikā informēsim par reglamentētās sfēras normatīvo regulējumu un prasībām.

 

Seminārs notiks š.g. 20. martā plkst. 10:00 Latvijas Universitātes Dabas mājas telpās Torņakalnā, Rīgā, Jelgavas ielā 1.

 

Semināra dienas kārtība publicēta šeit, pieteikšanās šeit. Papildu informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240). Jaunumiem par ēku energoefektivitāti aicinām sekot twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak.

 

Semināru organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Būvinženieru savienība informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

 

 

 

Elita Rubesa - Voravko

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr: 67013193

E-pasts: prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv; www.energoefektivakaeka.lv

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv; @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

Facebook: https://www.facebook.com/dzivosiltak

 

Lapas informācija atjaunota:    01-02-2019