Balso par savu simpātiju fotokonkursā “Energoefektivitāte mums apkārt”!

09-10-2018

Ekonomikas ministrija un žurnāls “Būvinženieris” līdz š.g. 15. oktobrim www.facebook.com kontā Dzīvo siltāk aicina nobalsot par savu simpātiju fotokonkursā “Energoefektivitāte mums apkārt”!

 

Kā zināms, ikviens energoefektivitātes idejas atbalstītājs un interesents līdz š.g. 8. oktobrim varēja piedalīties konkursā, publicējot fotogrāfijas  savos twitter.com vai facebook.com kontos, izmantojot tēmturi #energoefektivitāte.

 

Laika posmā no š.g. 9. - 15. oktobrim ikvienam iedzīvotājam ir iespēja nobalsot par, viņaprāt, labākajiem konkursa darbiem Ekonomikas ministrijas informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” kontā facebook.com (www.facebook.com/dzivosiltak), spiežot pie konkursa darbiem pogu “Man patīk” (jeb Like). 

 

Fotokonkursa mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par energoefektivitāti visos enerģijas izmantošanas sektoros  (ēkas, transports, iekārtas u.c.) un aspektos (ekonomiskie, sociālie, vides u.c.) un mudināt sabiedrību izmantot energoefektīvus risinājumus ikdienā un uzņēmējdarbībā.

 

Fotokonkursam iesniegtos darbus vērtēs un laureātus noteiks konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” žūrija. Primārais konkursa darbu vērtēšanas kritērijs būs fotogrāfiju atbilstība konkursa tēmai, mākslinieciskais redzējums un oriģinalitāte.

 

Konkursa uzvarētājus paziņosim š.g. 19. oktobrī Ekonomikas ministrijas un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” mājaslapās (www.em.gov.lvwww.energoefektivakaeka.lv). Laureātus aicināsim apmeklēt izstādi “Māja. Dzīvoklis” š.g. 19. oktobrī, kad arī pasniegsim balvas. Konkursa laureātiem balvas nodrošinās konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” organizatori un atbalstītāji.

 

Visi konkursam iesūtītie darbi tiks publicēti informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” kontā facebook.com (www.facebook.com/dzivosiltak), kā arī tie būs apskatāmi izstādes “Māja. Dzīvoklis” laikā stendā “Dzīvo siltāk”.

 

Konkursa nolikums publicēts konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” mājaslapā. Papildu informāciju par konkursu, kā arī citām informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” aktivitātēm var saņemt, rakstot uz e-pasta adresi dzivosiltak@em.gov.lv.

 

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

prese@em.gov.lv

T.: 67013193

 

Lapas informācija atjaunota:    01-02-2019