Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amatam izvirzīts Ringolds Beinarovičs

05-06-2015

Konkursa komisija, izvērtējot saņemtos pieteikumus konkursā uz vakanto Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amata vietu, kā atbilstošāko kandidatūru atzinusi Ringoldu Beinaroviču.

 

Konkursa komisija atzinīgi novērtēja R.Beinaroviča iepriekšējo darba pieredzi Labklājības ministrijas valsts sekretāra amatā un Nodarbinātības valsts aģentūras direktora amatā, kā arī pieredzi pašreizējā darbā valsts akciju sabiedrībā "Latvijas Valsts ceļi", gūstot pārliecību par viņa pieredzi administratīvajā darbā, spēju koordinēt dažāda līmeņa sadarbību ar valsts, pašvaldību, nozaru pārstāvošām organizācijām un sadarbības partneriem. R.Beinaroviča profesionālās kompetences – orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu – novērtētas kā atbilstošākas Ekonomikas ministrijas šī brīža darba vajadzībām.

 

Kopš 2012. gada decembra R.Beinarovičs pilda valdes locekļa pienākumus VAS "Latvijas Valsts ceļi". Laika posmā no 2008. – 2012. gadam viņš pildījis valsts sekretāra pienākumus Labklājības ministrijā,  no 2004. - 2008. gadam - direktora pienākumus Nodarbinātības valsts aģentūrā, no 1996. - 2004. gadam direktora pienākumus Valsts jaunatnes iniciatīvu centrā, savukārt no 1994. - 1996. gadam direktora vietnieka un vecākā referenta pienākumus Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes lietu departamentā. R.Beinarovičs guvis arī pieredzi dažādu Latvijas mēroga un starptautisku projektu īstenošanā un vadīšanā.

 

Ministru kabineta rīkojuma projektu par R.Beinaroviča iecelšanu Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amatā plānots skatīt šā gada 9. jūnija Ministru kabineta sēdē.

 

Konkursā uz Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amata vietu kopumā pieteicās 9 pretendenti.

 

Evita Urpena
Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr: 67013193
E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv
Web: www.em.gov.lv; www.eu2015.lv
Twitter: @EM_gov_lv
Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija
Facebook: http://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem

Lapas informācija atjaunota:    05-06-2015