Jaunumi

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro ar Saeimas tautsaimniecības komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu trešdien, 24. jūlijā, darba vizītē apmeklēs Valmieru.

 

Vizītes ietvaros R. Nemiro tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputātiem, pašvaldības pārstāvjiem un pilsētas uzņēmējiem, lai iepazītos ar pilsētas ekonomisko aktivitāti un uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem Valmierā.

 

Nemiro apmeklēs vienu no Latvijas lielākajiem darba devējiem AS “Valmieras stikla šķiedra”, lai apskatītu rūpnīcas teritoriju, uzklausītu uzņēmuma pārstāvjus par aktualitātēm, kā arī par medijos izskanējušajiem jautājumiem. Ministrs tiksies arī ar jaunajiem uzņēmējiem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā, lai tuvāk iepazītos ar Latvijas start-up vidi un valsts atbalsta programmas darbību.

 

Viens no svarīgākajiem faktoriem plaukstošai uzņēmējdarbības videi ir simbioze starp uzņēmējiem un valsts pārvaldi, tādēļ ministrijā esam atvērti uzklausīt jebkuru uzņēmumu, lielu vai mazu. Šādi reģionālie braucieni ir ļoti svarīgi, lai tiktos ar uzņēmējiem ‘viņu teritorijā’ un kopīgi meklētu risinājumus aktuālajām problēmām,” uzsver ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.

 

Tāpat vizītes laikā Nemiro plāno apmeklēt Vidzemes Olimpisko centru un Vidzemes slimnīcu.

 

Informācija medijiem:

Medijiem ir iespēja mazām individuālām intervijām plkst. 16:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatora teritorijā Purva ielā 12A.

Intereses gadījumā aicinām sazināties ar ministra padomnieci Beatu Joniti.

 

Beata Jonite

Ekonomikas ministra

padomniece komunikācijas jautājumos

Tālr: 28 351 588

E-pasts: beata.jonite@em.gov.lv