Apraksts

DIG-IN  forums ir unikāla iespēja izcelt un analizēt Latvijas tautsaimniecības viedās specializācijas nozares, iespējams, pat iniciēt pārmaiņas un galu galā būt starp līderiem savā nozarē, uzsverot attīstību, izaugsmi un sava veida transformāciju.

Foruma nosaukums pats par sevi vēsta, ka malā palicēju nedrīkst būt. “DIG-IN!”, jeb “ROC DZIĻĀK!” norāda uz aicinājumu ik katram aktīvi iesaistīties nozares attīstībā, meklēt labākos sadarbības risinājumus un izvirzīt jaunas ambīcijas augstas pievienotās vērtības produktu ražošanā, produktivitātes celšanā un efektīvā resursu pārvaldībā.

Katrs individuāls uzņēmums ir zobrats visā lielajā ekosistēmas mehānismā.  Šis forums ir jauna platforma, kuras mērķis ir pulcināt vienkopus dažādu ražojošo nozaru pārstāvjus, kuru starpā veicināt kopēju izpratni par kopsadarbības iespējām, dalīties ar pieredzi un veidot vienotus mērķus izaugsmei.

Forumu organizē Ekonomikas ministrija īstenojot iniciatīvu par DIGitalizācijas attīstības potenciālu Industrijas 4.0 ietvaros un INovāciju labās prakses piemēriem Kompetences Centru pārvaldības projektā.

Forums norisināsies divās dažādās interaktīvās sesijās: DIGitalizācija un INovācijas.

 

 

DIGitalizācija// 9.30-13.00

Foruma informatīvākā no sesijām DIG tiks veltīta diskusijai un ekspertu viedokļiem par sadarbības lomas nozīmību nozaru starpā, digitalizācijas potenciāla veicināšanu Industry 4.0 ietvaros, tā sniegtajām iespējām un ieguvumiem jaunu tehnoloģisko risinājumu ieviešanai uzņēmumos.

 

INovācijas//14.00 – 17.45

Inovāciju attīstība veicina uzņēmējdarbības konkurētspēju. Sadarbības projektu īstenošana starp pētniecības un rūpniecības nozarēm ir būtiska, lai radītu jaunus produktus un tehnoloģijas ar lielāku pievienoto vērtību. Kompetences centru programma, kuru veicina ERAF ieguldījumi, ir atzīta par labāko inovācijas veicināšanas politikas instrumentu Latvijā. Šīs sesijas galvenais mērķis ir parādīt kā sadarbība starp uzņēmējdarbību un zinātnisko sektoru mazajos, vidējos un lielos uzņēmumos ietekmē jaunu inovatīvu produktu attīstību. Auditorija tiks iepazīstināta ar pētījumu projektiem un tā rezultātiem astoņos Latvijas kompetences centros.

 

NB! Bet tas nav viss! Apmeklētājiem būs iespēja paralēli klātienē redzēt un iepazīt labāko inovāciju praksi Latvijā jaunizveidotajā POPUP Demo centrā.

Pasākuma apmeklējums bez maksas.

Lapas informācija atjaunota:    18-01-2019