Inovācijas departamenta Projektu attīstības nodaļas vecākais referents (uz nenoteiktu laiku)

Ekonomikas ministrija izsludina konkursu uz Inovācijas departamenta Projektu attīstības nodaļas vecākā referenta amatam (uz nenoteiktu laiku)
 

Ekonomikas ministrijas komandā nepieciešams enerģisks, gudrs un izaicinājumiem gatavs kolēģis.Tā ir lieliska iespēja veidot savu karjeru un pilnveidot prasmes amatā, kas saistīts ar politikas dokumentu izstrādi, projektu vadīšanu un regulāru komunikāciju gan ar uzņēmējiem, gan nevalstiskajām organizācijām un citām publiskajām iestādēm. Tavs darbs būs nodrošināt starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu piesaisti identificētiem inovāciju projektiem, vadīt šos projektus un gatavot politikas plānošanas dokumentus un normatīvos aktus, kas skar nodaļas kompetences.
 

Prasības pretendentam/-ei:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • augstākā izglītība sociālajās zinātnēs vai vadībzinātnēs (ekonomikā, uzņēmējdarbības vadībā, tiesību zinātnē vai finanšu vadībā);
  • teicamas angļu valodas zināšanas (darbs ar dokumentu analīzi, viedokļa pārstāvēšana), vēlamas otras svešvalodas prasmes;
  • komunikācijas prasmes, analītiskās spējas, augsta atbildības izjūta, darba koordinēšanas un sadarbības iemaņas;
  • praktiskā darba pieredze un zināšanas projektu vadībā, mārketingā un zīmolvadībā tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • vēlamas zināšanas par politikas plānošanas dokumentu izstrādi, komerctiesībām un investīciju piesaistes veicināšanas politikas aspektiem tiks uzskatītas par priekšrocību.


Piedāvājam:

  • interesantu un izaicinājumiem bagātu darbu;
  • iegūt vērtīgu pieredzi projektu vadībā, mārketingā, kā arī politikas veidošanā;
  • atalgojumu atbilstoši 12. mēnešalgu grupai no 1006 līdz 1647 euro bruto.

 

Pretendentiem dokumentus (motivētu pieteikumu un CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) iesniegt līdz 24.janvārim, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi vakances@em.gov.lv vai Ekonomikas ministrijā (Brīvības ielā 55, Rīgā, LV-1519), fakss 67280882. Tālr. uzziņām 67013183.

 

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.

Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Ekonomikas ministrija. Kontaktinformācija: Brīvības iela 55, Rīga LV-1519, tālrunis: +371 67013100, fakss: +371 67280882,e-pasts:pasts@em.gov.lv. https://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/personas_datu_apstrade/

Lapas informācija atjaunota:    10-01-2019