Jānis Vitenbergs

 

 

                               

 

 

Profesionālā darbība

No 2020.gada 2.aprīļa

Latvijas Republikas ekonomikas ministrs

30.01.2019. – 02.04.2020.

Latvijas Republikas 13.Seimas deputāts, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs

28.02.2019. - 02.04.2020.

Latvijas Republikas 13.Saeimas deputāts, Nacionālās drošības komisijas loceklis

20.11.2018. - 28.02.2019.

Latvijas Republikas 13.Saeimas deputāts, Publisko izdevumu un revīzijas komisijas loceklis

03.06.2014. - 05.11.2018.

SIA Lietas MD Lielo klientu tirdzniecības vadītājs

02.01.2014. – 02.06.2014.

SIA “ Sanitex” Lielo klientu tirdzniecības vadītājs

31.05.2012. – 01.01.2014.

SIA “ Sanitex Baltic Distribution” Tirdzniecības veicināšanas nodaļas reģionālais vadītājs

20.05.2010. – 30.05.2012.

SIA “ Sanitex Baltic Distribution” Tirdzniecības pārstāvis

 

Izglītība

2005. – 2008.

Liepājas Universitāte, Tūrisma vadība, Profesionālais bakalaura grāds tūrismā

2003. – 2005.

Latvijas Kultūras koledža, Kultūras tūrisma gids

2000.-2003.

Kandavas internātvidusskola, pamatizglītība

 

Valodu prasmes

Latviešu

Dzimtā valoda

Angļu

Sarunvaloda

Krievu

Sarunvaloda

 

                       

 

 

Lapas informācija atjaunota:    02-06-2020