Pārmaiņas modernas ekonomikas virzienā sasniegsim ar inovācijas attīstību un produktivitātes kāpināšanu, kā rezultātā pieaugs eksporta apjoms un iedzīvotāju labklājība. Šajos virzienos arī vērstas vairums Ekonomikas ministrijas piedāvātās atbalsta programmas – šobrīd atbalstam inovācijas attīstībai un mazo un vidējo komersantu konkurētspējas veicināšanai pieejami vairāk kā 500 miljoni eiro, savukārt energoefektivitātes veicināšanai – 377 miljoni eiro.

Atbalsta programmu dažādība ir plaša – aicinām uzņēmējus izmantot valsts atbalsta iespējas, celt produktivitāti un konkurētspēju, paplašināt eksportu, tādējādi nodrošinot uzņēmuma izaugsmi ilgtermiņā.  

attels

 

 

Plašāka informācija par Latvijai pieejamo ES fondu finansējumu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, t.sk., aktualitātes, saistošie politikas plānošanas dokumenti un normatīvie akti ir pieejami ES fondu mājas lapā, kā arī Finanšu ministrijas kā ES fondu vadošās iestādes tīmekļa vietnē. Savukārt informācija par projektu atlasēm ir pieejama ES fondu sadarbības iestādes – Centrālās finanšu un līgumu aģentūras tīmekļa vietnē.

attels