Ekonomikas ministrija izsludina slēgtas atlases kārtas uzsaukumu Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 5.1.r. reformu un investīciju virziena "Produktivitātes paaugstināšana caur investīciju apjoma palielināšanu P&A" 5.1.1.r. reformas "Inovāciju pārvaldība un privāto P&A investīciju motivācija" 5.1.1.1.i investīcijas “Pilnvērtīga inovāciju sistēmas pārvaldības modeļa izstrāde un tā nepārtraukta darbināšana” ietvaros. 

Iesniegšanas termiņš: 25.07.2023.-14.08.2023. 
Atlases veids: Slēgta pieteikuma atlase  

Dokumenti un materiāli  

Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 5.1.r. reformu un investīciju virziena "Produktivitātes paaugstināšana caur investīciju apjoma palielināšanu P&A" 5.1.1.r. reformas "Inovāciju pārvaldība un privāto P&A investīciju motivācija" 5.1.1.1.i investīcijas “Pilnvērtīga inovāciju sistēmas pārvaldības modeļa izstrāde un tā nepārtraukta darbināšana” projektu iesniegumu atlases nolikums ar pielikumiem: 

Projekta iesnieguma veidlapa un pielikumi 

Projekta iesnieguma atlases nolikums un pielikumi

Tiesību akta nosaukums: Informatīvais ziņojums “Par Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 5.1. reformu un investīciju virziena "Produktivitātes paaugstināšana caur investīciju apjoma palielināšanu P&A" 5.1.1.r. reforma "Inovāciju pārvaldība un privāto P&A investīciju motivācija" 5.1.1.1.i. investīcijas "Pilnvērtīga inovāciju sistēmas pārvaldības modeļa izstrāde un tā nepārtraukta darbināšana" īstenošanu

Ekonomikas ministrija slēgtas atlases kārtas uzsaukuma “Pilnvērtīga inovāciju sistēmas pārvaldības modeļa izstrāde un tā nepārtraukta darbināšana 5.1.1.1.i investīcijas ietvaros" ir izvērtējusi iesniegtos projektu iesniegumus un informē, ka 5.1.1.1.i. investīcijas ietvaros 2023. oktobrī ir apstiprināti Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas pieteikumi.

Kontaktinformācija: 

Anita Zimele

Departamenta direktora vietnieks
anita.zimele [at] em.gov.lv
ES fondi