Godinās labākos ES fondu projektus konkursā “RegioStars Latvija 2019”

13-05-2019

Finanšu ministrija aicina pieteikt konkursā “RegioStars Latvija 2019” veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu īstenotos projektus. Konkursa mērķis ir popularizēt labās prakses piemērus ES fondu finansējuma ieguldīšanā valsts attīstībā. Tajā tiks godināti augstas pievienotās vērtības projekti, kas ceļ vietējās sabiedrības labklājības līmeni un vienlaikus izglīto un iedvesmo citus projektu realizētājus Latvijā un citur Eiropā.

 

“Atjaunotas izglītības, veselības aprūpes, kultūras iestādes, atbalsts uzņēmējdarbībā, infrastruktūrā, ieguldījums cilvēku prasmēs, tie ir tikai daži piemēri, kur redzams Eiropas Savienības ieguldījums mūsu valstī. Aiz realizētajiem ES fondu projektiem stāv cilvēki, kuri izauklējuši projektu idejas un projektu rezultāti sniedz reālus ieguvumus ikviena Latvijas iedzīvotāja dzīvē. Latvijas 15gadē Eiropas Savienībā godināsim un pateiksimies izcilākajiem ES fondu projektu realizētājiem Latvijā,” uzsver finanšu ministrs Jānis Reirs.

 

Šogad projektu realizētāji aicināti iesniegt projektus šādas 5 kategorijās:

1. Digitālo pārmaiņu veicināšana;

2. Zaļās, zilās un pelēkās infrastruktūras savienošana;

3. Cīņa pret nevienlīdzību un nabadzību;

4. Pret klimata pārmaiņām noturīgu pilsētu veidošana;

5. Veselības aprūpes pakalpojumu modernizēšana.

 

Pieteikumus konkursam aicinām iesniegt līdz 20. maijam. Plašāka informācija par katru no konkursa kategorijām, kā arī pieteikuma anketa pieejama mājaslapā: https://regiostars.lv/.

 

Visus “RegioStars Latvija 2019” konkursā pieteiktos projektus izvērtēs žūrija un labākos projektus katrā no kategorijām apbalvos īpašā pasākumā, kas norisināsies 29. maijā Rīgā, Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā, Zinātņu mājā.

 

Informācijas sagatavotājs:

Ieva Raboviča

Finanšu ministrijas

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

Tālr.: 67083880, 28301482

ieva.rabovica@fm.gov.lv

Lapas informācija atjaunota:    13-05-2019