Svarīgi!

Konsultāciju un jautājumu gadījuma par Covid-19 ierobežojumiem aicinām sazināties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru:

 

att

Par Covid-19 sertifikātu

2021. gada 1. jūnijā Latvijas Republikā darbību uzsāka digitālā Covid-19 sertifikāta tīmekļvietne www.covid19sertifikats.lv. Tā nodrošina iedzīvotājiem piekļuvi saviem digitālajiem Covid-19 sertifikātiem, kā arī nodrošina iespēju verificēt jeb pārbaudīt uzrādīto digitālo Covid-19 sertifikātu QR kodus.

 

Ārvalstniekam, lai saņemtu digitālo Covid-19 sertifikātu, jāvēršas laboratorijā, kurā tika veikts tests, un jālūdz izsniegt sertifikātu papīra formātā vai piešķirt pagaidu autorizāciju ar kuru iespējams pieslēgties covid19sertifikats.lv portālam un lejupielādēt konkrēto sertifikātu.

 

Noslēdzoties Ministru kabineta noteiktajam pārejas periodam, no 2021. gada 1. augusta stājas spēkā izmaiņas pieaugušo Covid-19 laboratoriskajā testēšanā, paredzot, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai un dažādu pakalpojumu saņemšanai varēs veikt tikai par maksu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Samaksa par laboratorisko testu būs jāveic atbilstoši laboratorijas maksas pakalpojumu cenrādim. Vairāk info pieejams šeit.