Pirmdien, 20. decembrī, Ekonomikas ministrija aicina uz šā gada pēdējo vebināru “Impulss straujākai izaugsmei. Mūsu vieta nākotnes pasaulē.”. Pasākumā vēlamies iedvesmot uzņēmējus un visus citus interesentus, un kopā rast impulsu jauniem attīstības virzieniem enerģētikas sektorā tuvākajā nākotnē.

Vebinārā laikā lektori īsi ieskicēs nākotnes tendences enerģētikā, runās par viedajiem risinājumiem un tehnoloģijām vēja enerģijai, palūkosies, kādas iespējas dod zemes novērošanas dati. Diskutēsim arī par labbūtības elementiem ēkās, piemēram, akustiku, ventilāciju un energoefektivitāti, kā arī ēku inženiersistēmu vadību. Tāpat lektori aktualizēs digitalizācijas nozīmi dažādās nozarēs, jo īpaši būvniecībā un darba vidē.

Vebinārā piedalīsies eksperti no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Ekonomikas ministrijas, Rīgas Tehniskā s universitātes, Vides risinājumu institūta, AS “Augstsprieguma tīkls” un citām organizācijām.  

Pasākuma dienas kārtība un reģistrācijas anketa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Vebinārs tiks raidīts Ekonomikas ministrijas facebook.com un youtube.com kontos.

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālrunis: 67013193

E-pasts: prese@em.gov.lv