liepāja-digi

Šā gada 6. jūnijā Liepājas Biznesa inkubatora telpās notiks forums par Atveseļošanas fonda atbalsta programmām uzņēmumu digitalizācijai "Atbalsts uzņēmējdarbības digitalizācijai - IESPĒJA, kas JĀIZMANTO! Finansējums un risinājumi". Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par pieejamām atbalsta programmām, atbalsta saņemšanas nosacījumiem, iespējām saņemt digitālās attīstības ceļa karti un pieteikšanās kārtību valsts atbalsta saņemšanai.

Forumu atklās Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Zane Petre. Forumā sākumā Ekonomikas ministrija sniegs ieskatu Atveseļošanas fonda atbalsta programmās uzņēmumu digitalizācijai. Eiropas digitālās inovācijas centru - Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera vai Latvijas Digitālā akseleratora – pārstāvji informēs par to, kā veikt sākotnējo digitālā brieduma testu un kā saņemt digitālās attīstības ceļa karti.  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Altum pārstāvji sniegs prezentācijas, kā komersantiem pēc digitālās attīstības ceļa kartes saņemšanas pieteikties valsts atbalstam – LIAA grantiem vai Altum aizdevumiem ar kapitāla atlaidi uzņēmumu digitalizācijai.

Par riskiem kibertelpā uzņēmējiem atgādinās CERT.LV eksperts Gints Mālkalnietis. Savukārt Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kameras pārstāvis, SIA "Excellent Latvia" eksperts Elvis Kvalbergs dalīsies pieredze, ar ko sākt un bez kā neiztikt uzņēmuma digitalizācijā. Forumā piedalīsies arī SIA “RARE Power” valdes priekšsēdētājs Eduards Griezītis, kas dalīsies savā pieredzes stāstā ceļā uz uzņēmuma digitalizāciju.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem būs iespēja klātienē saņemt LIAA, Altum, Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera (Digitālo inovāciju parka) un Latvijas Digitālā akseleratora pārstāvju konsultācijas par atbalsta saņemšanu.

Forums Kurzemes reģiona komersantiem notiks š.g. 6. jūnijā pl.10.00 Liepājas Biznesa inkubatora telpās, Liepājā, Dārza ielā 4/8. Pasākuma dienas kartība un pieteikšanās dalībai: https://bit.ly/3WprBwy. Forums tiešraidē būs pieejams arī Ekonomikas ministrijas Atbalsts uzņēmējiem kontā sociālās saziņas vietnē Facebook: https://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem.

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

prese@em.gov.lv

DIGI Liepājā_06062023