Jaunumi
Andris Čuda

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone aicinājusi uzņēmēju, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības deputātu Andri Čudu kļūt par Ekonomikas ministrijas parlamentāro sekretāru. Jaunajā amatā Čuda stāsies jau šodien, 2022.gada 6.jūnijā.

“Andra Čudas uzņēmējdarbības pieredze un iegūtās zināšanas pašvaldības darbā būs ļoti noderīgas jaunajā parlamentārā sekretāra amatā, nodrošinot Ekonomikas ministrijas un Saeimas sadarbību likumdošanas procesā. Kopā, komandā, mēs varēsim izdarīt vairāk un ātrāk, lai pārvarētu šī brīža ekonomiskos izaicinājumus, mazinātu reģionālo nevienlīdzību un celtu mūsu tautsaimniecības konkurētspēju,” norāda ekonomikas ministre Ilze Indriksone.

Andrim Čudam ir maģistra grāds ekonomikā. Latvijas Universitātē studējis starptautisko biznesa vadību un Rīgas Stradiņa universitātē - uzņēmējdarbības vadību. No Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” ievēlēts Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības domē, kur līdz šim, kā deputāts darbojās Finanšu, Attīstības, Izglītības un Kultūras komitejās. Kopš 2001.gada vadījis ģimenes uzņēmumu SIA “Jūrmalas Mežaparki”, kur pamatā nodarbojies ar saimniecības darbu vadīšanu un ražošanas procesu organizēšanu. “Nacionālā apvienība” Jūrmalas nodaļas biedrs.

"Šobrīd pasaules politika un ekonomika piedzīvo pārmaiņu laikus un izaicinājumus, ar valstisku redzējumu tas paver pozitīvas iespējas Latvijas nākotnei. Tāpēc esmu gandarīts tieši tagad pievienoties Ilzes Indriksones komandai Ekonomikas ministrijā kā parlamentārais sekretārs. Kā ekonomikas maģistrs un ar savu ilgstošo pieredzi uzņēmējdarbībā, kā arī pašvaldības pārvaldē, uzskatu, ka kopīgi spēsim produktīvi sastrādāties ar parlamentu un stiprināt Latvijas ekonomiku," norāda Andris Čuda.

Uz laiku, kamēr pildīs Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāra pienākumus, Andris Čuda noliks Jūrmalas deputāta mandātu, kā arī sava uzņēmuma vadību uzticēs ģimenei.

 

 

Papildus informācija:

Vineta Vilistere – Lāce

ekonomikas ministres padomniece

sabiedrisko attiecību jautājumos

Mobilais tālrunis: 26399995

E-pasts: Vineta.Vilistere-Lace@em.gov.lv