Dzīvo siltāk Jaunumi
*

No šā gada 23. līdz 26. martam Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādē „Māja I 2023” informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, kā arī privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu, dažādiem energoefektivitātes risinājumiem un ieguvumiem, kā arī par ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. “Dzīvo siltāk” stendā būs iespēja uzzināt arī par pieejamo ES fondu un valsts atbalstu daudzdzīvokļu, privātmāju, sabiedrisko ēku un uzņēmumu ēku atjaunošanai. 

Četras dienas izstādes stendā „Dzīvo siltāk” varēs sastapt Ekonomikas ministrijas, Būvniecības valsts kontroles biroja, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Latvijas Vides investīciju fonda, AS “Sadales tīkls”, Elektrum Energoefektivitātes centra, Attīstības finanšu institūcijas Altum ekspertus. Stendā varēs sastapt arī būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvjus no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas, Būvmateriālu ražotāju asociācijas un Latvijas Jumiķu apvienības.

Atsevišķās dienās stendā būs sastopami arī citu iestāžu pārstāvji. Tā, piemēram, 24.martā stendā varēs sastapt Klimata un enerģētikas ministrijas, SIA “Latvijas standarts”, SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor" un Valsts ieņēmuma dienesta ekspertus. Papildu informācija par stenda dalībniekiem, konsultāciju norises laikiem pieejama Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Tāpat š.g. 24. martā Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija un Ekonomikas ministrija aicina namu pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus uz semināru “Iespējas daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes paaugstināšanai un aktualitātes namu pārvaldīšanā”. Semināra laikā pārrunāsim aktualitātes daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā un ES fondu projektu kvalitatīvā īstenošanā. Pasākuma dienas kārtība.

Papildu informācija par izstādi „Māja I 2023” pieejama Starptautiskās izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 mājaslapā https://www.bt1.lv/maja1/.

 

Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļa

prese@em.gov.lv