Mikrofons

Labklājības ministrija un Ekonomikas ministrija trešdien, 5. oktobrī, plkst.10.00 rīko kopēju preses konferenci ZOOM platformā, kurā plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem atgādināsim par valdības un Saeimas pieņemtajiem atbalsta pasākumiem iedzīvotājiem energoresursu cenu pieauguma daļējai kompensēšanai, no kuriem lielākā daļa ir spēkā no š.g. 1. oktobra.

Preses konferencē piedalīsies Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Elīna Celmiņa un Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktore Līga Rozentāle.

Energoresursu cenu pieauguma daļējai kompensēšanai apkures sezonā ir paredzēts plašs atbalsts mājsaimniecībām – daļēja cenu pieauguma kompensēšana dažādiem kurināmā veidiem, ikmēneša pabalsti  mazaizsargātiem iedzīvotājiem, ņemot vērā viņu ienākumus, kā arī labvēlīgāks mājokļa pabalsta aprēķins mājokļa pabalstam pašvaldībā. Tāpat būs pieejami vairāki atbalsta pasākumi uzņēmumiem un citām juridiskām personām.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, lai saņemtu pieslēgšanās saiti preses konferencei, ir aicināti pieteikties līdz otrdienas, 4. oktobra, darba dienas beigām, uz e-pastu egils.zarins@lm.gov.lv. Pieslēgšanās saite preses pārstāvjiem tiks izsūtīta trešdien no rīta.

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv

 

 

Preses konferences ieraksts