Plakāts

No šā gada 21. līdz 24. martam Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādē „Māja I 2024” informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, kā arī privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu, dažādiem energoefektivitātes risinājumiem un ieguvumiem, kā arī ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. “Dzīvo siltāk” stendā būs iespēja uzzināt arī par pieejamo Atveseļošanas fonda un valsts atbalstu daudzdzīvokļu, sabiedrisko ēku un uzņēmumu ēku atjaunošanai un citu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai. 

Četras dienas izstādes stendā „Dzīvo siltāk” varēs sastapt Ekonomikas ministrijas, Klimata un enerģētikas ministrijas,  Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Latvijas Vides investīciju fonda, AS “Sadales tīkls”, Elektrum Energoefektivitātes centra, Attīstības finanšu institūcijas “Altum”, kā arī AS “Rīgas siltums” ekspertus. Stendā varēs sastapt arī būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvjus no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas.

Atsevišķās dienās stendā būs sastopami arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (21.03., 22.03.),  SIA “Latvijas standarts” (21.03., 22.03.) un Valsts ieņēmuma dienesta eksperti (22.03.2023).

Tāpat š.g. 22. martā Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija un Ekonomikas ministrija aicina namu pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus uz semināru “Aktualitātes daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanā un ēku atjaunošanā”. Semināra laikā  pārrunāsim aktualitātes daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā un projektu kvalitatīvā īstenošanā. Pasākuma dienas kārtība.

Papildu informācija par izstādi „Māja I 2024” pieejama Starptautiskās izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 mājaslapā https://www.bt1.lv/maja1/

 

Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļa

prese@em.gov.lv