Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
20
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Ja biedrība vai nodibinājums vēlas iegūt tiesības pārstāvēt komerciālo vai korporatīvo tīmekļvietņu lietotāju(-s) tiesvedībā vai, lai iepriekš pieteiktas tiesības atsauktu. Pakalpojums ir bezmaksas.

Procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana
    a) Biedrībai vai nodibinājumam, kas vēlas iegūt tiesības pārstāvēt komerciālo vai korporatīvo tīmekļvietņu lietotāju tiesvedībā, Ekonomikas ministrijā ir jāiesniedz Iesniegums par pārstāvniecību tiesvedībā, kurā sniegts apliecinājums par biedrības vai nodibinājuma atbilstību Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2019/1150 par taisnīguma un pārredzamības veicināšanu komerciālajiem lietotājiem paredzētos tiešsaistes starpniecības pakalpojumos 14. panta 3. punkta prasībām.
    b) Biedrībai vai nodibinājumam, kas vēlas atsaukt savu interesi pārstāvēt komerciālo vai korporatīvo tīmekļvietņu lietotāju tiesvedībā, Ekonomikas ministrijā ir jāiesniedz iesniegums par atteikumu pārstāvēt tiesvedība, kurā tā atsauc savu interesi pārstāvēt komerciālo vai korporatīvo tīmekļvietņu lietotāju(-s) tiesvedībā.

  2. Pakalpojuma saņemšana
    Lēmums par iekļaušanu reģistrā vai izslēgšanu no tā tiek nosūtīts elektroniski uz e-adresi, e-pasta adresi vai pa pastu.

Komerciālo vai korporatīvo tīmekļvietņu lietotāju interešu pārstāvības reģistrs

Nr.p.k. Biedrības vai nodibinājuma nosaukums Reģ.nr. Juridiskā adrese Mērķis Reģistrācijas datums reģistrā
Reģistrs šobrīd ir tukšs

Uzziņas par pakalpojumu