Eksporta un inovācijas balva

Jau deviņus gadus pēc kārtas „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko konkursu "Eksporta un inovācijas balva".

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva” mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.

Konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2013" laureāti tika paziņoti svinīgā ceremonijā 2013. gada 11.decembrī, kad visus dalībniekus sveica konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

 

Kopumā 2013. gadā konkursam tika iesniegti 119 pieteikumi.

 

Balva tika pasniegta četrās kategorijās:

  • Eksportspējīgākais komersants;
  • Importa aizstājējprodukts;
  • Inovatīvākais produkts;
  • Rūpnieciskais dizains.

Titula "Eksporta čempions" saņēmējs tiek noteikts, izvērtējot Latvijas lielākos eksportētājus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

 

Konkursa uzvarētāji katrā kategorijā saņem naudas balvas darījumu braucienu apmaksai, apmaksātu reklāmas laukumu kādā no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras informatīvajiem izdevumiem, kā arī „Eksporta un inovācijas balvas” preču zīmi izmantošanai uz saviem produktiem un mārketinga materiāliem.

 

Ar 2013.gada laureātiem, kā arī iepriekšējo gadu laureātiem, iespējams iepazīties LIAA mājas lapas sadaļā „Eksporta un inovācijas balva”.

Lapas informācija atjaunota:    12-06-2014