Datums 17. aprīlis, 2024
Laiks15.30
Vieta Rīga

Ekonomikas ministrijas Cilvēkkapitāla attīstības departamenta direktore Indra Leonova piedalās AS "Eco Baltia" rīkotā pasākumā "Darbaspēka trūkums: globāla problēma - lokāli risinājumi".

AS "Eco Baltia" prezentēs pētījuma datus par dažādu darbinieku labsajūtu veicinošu aktivitāšu ietekmi uz darbaspēka trūkuma radītajām problēmām, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Kā liecina AS "Eco Baltia" un sabiedriskās domas pētījumu centra "Norstat" veiktā uzņēmēju pētījuma rezultāti, lai tiktu galā ar darba tirgus izaicinājumiem, 58% Latvijas uzņēmumu īsteno aktivitātes darbinieku labsajūtas, apmierinātības, motivācijas, lojalitātes veicināšanai.

Pasākumā "Darbaspēka trūkums: globāla problēma - lokāli risinājumi" uzņēmēji un dažādu jomu eksperti centīsies rast atbildes, vai un kādi ir praktiskie ieguvumi šādu aktivitāšu īstenošanai un, vai ieviešot šādas programmas uzņēmumos, tas var risināt darbaspēka deficīta problēmu.

Pasākumā piedalīsies arī Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektors Kaspars Gorkšs, AS "Eco Baltia" valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, AS "Eco Baltia" personāla nodaļas vadītāja Jolanta Jansone.